Opinie

Angeldead 854
2021-01-26
5/5
Recommend, arrived very fast

Bezpłatna wysyłka 10 szt./lot HG8120C ONU OLT GPON EPON XPON 2FE optyczny sieciowy terminal bez zasilacza używane produkty

rating

SKU: t10945

Uwaga: HG8120C Xpon i Gpon nowe i stare modele wyposażone są losowo!

  • Długość Produktu: 1m
  • Numer Modelu: HG8120C
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: Joinwit
  • Typ Złącza: SC/APC
  • Rozmiar: 20*20*20
  • Typ Włókna: Tryb Single
  • Dowód: NIE

Tagi: ONT эпон, vsol olt, onu xpon, gpon olt, эпон, onu, gpon, męskie optyka, gpon sip, onu epon.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
Eloik ALKA-88 światłowodowe łączenie maszyna spawarka Fusionadora Fibra de Optica Darmowa wysyłka Sprzętu optycznego włókna Splicer fuzja Eloik ALKA-88 (przenośne) podejmuje wstępną technologię adustment włókna PAS .Zapoznać się napęd 4 silniki, należy funkcję regulacji włókna, nie tylko wykorzystywane do projektu FTTX, ale można również użyć do linii bagażnika.
zł11 702.82 zł7 021.69
Opinie
10szt LSH (E2000)/APC волоконная warkocz z jednym trybem (G652D, G657A1, G657A2, G657B3)-0,9 mm, kabel 1m lub 2M 1. Opis Przewód giętki światłowód CICVCHC i odcinek przewodu mogą łączyć się z różnymi typami złączy jak MPO, LSH, ST, FC, SC, LC lub MU.Z wysokiej jakości ceramiczną ferrule, on ma dobre dopasowanie i niski вносимую stratę.I jest on powszechnie stosowany w sieciach
zł97.52
Opinie
Email:[email protected] Skype:e_link 60 SC UPC Outdoor Drop optic patch cord Cable single mode Simplex FTTH Drop Fiber Optic Cable G652D jumper cable 1 rdzeń 2 nierdzewnej 1 Rdzeń 2 Stal: PIC Show:
zł85.04