Opinie

Glenn99ram
2020-11-20
5/5
This parcel will arrived whole and all went well, unfortunately the parcel earlier not arrived.
Andorei 14
2020-10-28
5/5
Fantastic
Free2bejason
2021-01-07
5/5
All correctly. Thank you
Butramenko Yurii
2021-01-28
5/5
Works with zigbee2mqtt.

SONOFF Zigbee Bridge Hub Gateway, Zigbee Door Sensor / czujnik temperatury i wilgotności / Zigbe Motion Sensor SONOFF SNZB 01 02 03 04

rating

SKU: t1159

Zestaw bezpieczeństwa w domu SONOFF Zigbee Home Security Kit

SONOFF SNZB-01 Zigbee Wireless Switch-to mini-i znakomity bezprzewodowy inteligentny przełącznik ZigBee, który odpowiada na most SONOFF ZigBee, który pozwala osiągnąć cel tworzenie powiązań między urządzeniami ZigBee (SONOFF BASICZBR3 DIY smart switch i S31 Lite zb smart plug) i urządzeniami Wi-Fi.

SONOFF SNZB-02-jest to czujnik temperatury i wilgotności ZigBee, który może łatwo pracować z SONOFF ZigBee Bridge do śledzenia i rejestrowania zmian temperatury i wilgotności w domu, wszystkie odczyty której w czasie rzeczywistym można sprawdzić w aplikacji eWeLink.

SONOFF SNZB-03-to czujnik ruchu ZigBee, bardzo wygodne, inteligentne urządzenie do umieszczenia w dowolnym miejscu twojego domu do wykrywania ruchu i alarmu.

SONOFF SNZB-04-bezprzewodowy czujnik Drzwi/okna ZigBee two-in-one, który może być zainstalowany na drzwi lub okna, aby poinformować z ostrzeżeniem, jeśli twoje drzwi lub okna są otwarte, czy zamknięte, dodając dodatkowy poziom bezpieczeństwa w domu.

SONOFF ZigBee Bridge (koncentrator lub brama)-to serce inteligentnego domu, który pozwala zdalnie sterować różnymi urządzeniami i czujnikami ZigBee dla celów monitorowania i zarządzania domem, a także pozwala na tworzenie inteligentnych sceny, aby zrobić Wi-Fi i inteligentnych urządzeń ZigBee współpracujące w celu uzyskania dostępu do bardziej inteligentnego domu i sterowania nimi za pomocą aplikacji eWeLink.

Uwaga:

Kiedy SNZB 03 wykryje ruch po raz pierwszy, Snzb 03 zostanie aktywowany i wyśle sygnał na most Zigbee.Jeśli SNZB 03 ponownie wykryje ruch w ciągu 1 minuty po pierwszym wyzwalacza, SNZB 03 nie będzie działać i nie będzie wysyłać sygnał na most Zigbee.Jeśli SNZB O3 nie wykryje żadnego ruchu w ciągu 1 minuty po pierwszym wyzwalacza, a wtedy on wykryje ruch, to zostanie on aktywowany i wyśle sygnał na most Zigbee.

Współdziałanie urządzeń Zigbee i Wi-Fi

Niezależnie od tego, czy twoje urządzenia Wi-Fi, Zigbee, teraz możesz zarządzać nimi razem w aplikacji e-WeLink przez most.

Silna Więź, Nieograniczone Możliwości

Most obsługuje dodawanie urządzeń Zigbee, wydanych SONOFF, takich jak S31 Lite Zigbee smart plug i BASICZBR3 DIY smart switch, co sprawia, że twój dom jest mądrzejszy.

Przesyłanie sygnału na duże odległości

Nie martw się o tym, że na jakość sygnału Zigbee wpływa ściana.Dodaj podłączane podurządzenie na bricge, i może działać jako router w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy mostem i подустройством zasilanych bateryjnie.

Wiązanie Szybciej, Czekam Mniej

Sterowanie głośnikiem od inteligentnych pomocników

Włącz/wyłącz urządzenia Zigbee lub zapytaj temperaturę lub wilgotność swoim głosem?Podłącz Alexa i Google Home, aby uprościć swoje życie codzienne.

"Wymienny" Asystent Zarządzania

Pary SONOFF SNZB-01 Wiress Switch i Most, można zarządzać podłączonymi rolety poprzez przełącznik w każdym rogu domu

Dostarcz przytulności

Połącz przednia z czujnikiem SONOFF SNZB-02 Tem.&Hum.Sensor do pomiaru temperatury i skromności swojego domu w czasie rzeczywistym, a następnie można włączyć/ wyłączyć

Ruch Włącza Światło

Działa czarownica SONOFF SNZB-03 czujnik ruchu, aby twój salon światło włącza się automatycznie, gdy idziesz do salonu wieczorem, żadnej ciemności przed sobą.

Twoja Akcja, Jak Przycisk Przełącznika

Chcesz, aby światło hallay wyłączył się, po zamknięciu drzwi i wyjść z domu?SONOFF uosabia swój pomysł w rzeczywistość.

Szybko znaleźć cel w grupach

Chcesz, aby światło na korytarzu zgasło, po zamknięciu drzwi i wyjść z domu?SONOFF uosabia swój pomysł w rzeczywistość.

  • Bezprzewodowy standard: Zigbee 3.0, Wifi 2.4 G
  • Nazwa aplikacji: eWelink
  • Numer Modelu: SONOFF Zigbee Bridge
  • Stan złożenia: Gotowy do pracy
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: sonoff

Tagi: sonoff, mini sonoff, wtyczka eu plug zigbee, mini przełącznik sonoff, drzwi Акара, ciepło i wilgoć, Акара, przełącznik homekit, programista Alexa, sonoff fob.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
Opis: Silna wydajność i UItra-długi tryb gotowości Podczas silnego sygnału sieciowego. UlItra-długi czas oczekiwania.Jest zasilany przez Bateria 1SZT CR123A(nie w zestawie), może trwać w ciągu 6-8 miesięcy. Funkcja awaryjnego powiadomienia Push w przypadku wykrycia ruchu, powiadomienie o alarmie będą wysyłane na twój telefon, bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w domu,
zł25.43 zł15.02
Opinie
SONOFF Mini R2 zaktualizowane funkcje: 1.MINIR2, jak amortyzacja mini-dwustronna DIY smart switch, został przeprojektowany, aby podnieść bezpieczeństwo i wydajność do optymalnego poziomu. 2.stara wersja MINI ma antenę zewnętrzną z silnym prądem, ale antena MINIR2 całkowicie ukryte wewnątrz, co gwarantuje państwu spokój, aby użyć go do sterowania urządzeniami. 3.Ponadto, interfejs S1 i S2 są pomalowane
zł27.81 zł19.47
Opinie
Opis: SONOFF ZigBee Bridge-to serce inteligentnego domu, który pozwala zdalnie sterować różnymi urządzeniami i czujnikami ZigBee do monitorowania i zarządzania domem, a także pozwala na tworzenie inteligentnych sceny, aby Wi-Fi i inteligentne urządzenia ZigBee interakcje, aby uzyskać dostęp do inteligentnego domu i sterowania nimi za pomocą aplikacji eWeLink.To maksymalizuje wydajność do 32 podłączonych
zł101.42 zł65.93