1 lot=1 zestaw 1 szt. Raspberry Pi Mini PC Cubieboard 1 GB ARM Development Board Cortex-A8 + kabel SATA+ 1 szt. przewód zasilający

rating

SKU: t175

=== Zapraszamy do naszego sklepu ===

Jeśli kupujesz większą ilość, prosimy o kontakt z nami Uwaga: cena po prostu

tylko dla 1 zestawu Cubieboard!

Lista dostawy: 1 lot =1 zestaw tylko = (3szt), jak pokazano poniżej:

1 szt. X Cortex-A8

1 szt. X kabel SATA

1 szt. X kabel zasilający

jeśli chcesz kupić inne akcesoria,proszę sprawdzić mój sklep .Opis: Raspberry Pi Enhanced Version Mini PC Cubieboard 1GB ARM Development Board Cortex-A8 1G ARM cortex-A8 procesor, NEON, VFPv3, 256KB L2 cache Mali400, OpenGL ES GPU, 1GB DDR3 @ 480MHz HDMI 1080p HD output 100M NIC 4GB Nand Flash 2 USB Host, 1 MMC slot, 1 SATA, 1 ir 96 extension pin, do obsługi i2c, spi, lcd i różnych czujników, ..uruchamianie systemu Android, Ubuntu lub innych wersji Linux

Cubieboard

1 X kabel SATA

1 X kabel zasilający

Banktransfer

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas Dostawy: Kraj Ok.Czas dostawy

Porcelanowa poczta lotnicza poczta Stany Zjednoczone, wielka Brytania, Australia 20-30 dni roboczych Kanada, Europa Zachodnia, Europa Północna, Europa Środkowa 20-30 dni roboczych inny kraj 20-30 dni roboczych Fedex lub DHL Ameryka Północna, Australia, europa Północna, Europa Zachodnia, Europa Środkowa 3-7 dni roboczych inny kraj 5-10 dni roboczych

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Twoja-asystentka.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Twoja-asystentka.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy

witamy w następnej wizyty

  • Typ: Regulator Napięcia
  • marka: Мегмоки
  • stan: NOWA

Tagi: kora mózgu, gra mini PC, nanopc t4, okno mini PC 10, kabel sata cabl, mini PC sata, pia, cubieboard 3, Dysk twardy o pojemności 8 TB, opłata mini PC.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
Termoelektryczny moduł chłodzący przyjazne dla środowiska, nie jest używany środek chłodzący kompaktowe wymiary i lekka waga ciche, niezawodne i proste w obsłudze chłodzenie lub grzanie poprzez zmianę kierunku prądu model: TEC1-04905 Znamionowe napięcie sterowania: 5 v dc max. Prąd: 5A max. Różnica temperatur: 67 stopni C maksymalne napięcie: 6,2 w Maksymalna moc chłodzenia: 19,4 W pary: 49 rozmiar (Dł x Szer):
zł18.26 zł9.87
Opinie
Moduł wykorzystuje technologię HID, jakość handlu zagranicznego, bez jakiegokolwiek sterownika w systemie windows plug and play, łatwy w użyciu i prosty.Oferujemy aplikacji i kod źródłowy C++, profesjonalnych i doświadczonych inżynierów, aby zapewnić państwu profesjonalne usługi, cierpliwie odpowie na wszelkie twoje pytania.Można po prostu wykorzystać ten moduł do swoich własnych projektów. Opis: 1
zł33.08 zł20.52