5 szt./lot STR-W6051S STRW6051S W6051S TO220F-6 IC REG PWM CONV AC/DC

rating

SKU: t340

=Abo ut us objective=

Jesteśmy liderem na rynku online dystrybutorów elektronicznych i rozwiązań bom.

Jeśli kupujesz większą ilość, prosimy o kontakt z nami, i zaproponuję najlepszą cenę.

Jeśli nie możesz znaleźć interesujący cię produkt, skontaktuj się z nami, przedstawimy ci ofertę, oferujemy wszechstronne usługi w zakresie zamówień publicznych.

Nasza firma głównie zajmuje się parametrycznymi, kondensatorami, tranzystory, frytkami pamięci, komunikacyjnych frytkami, przetwornicami częstotliwości RF i innymi produktami wysokiej jakości.Naszą zasadą jest dostawa surowców i pierwsza usługa uczciwości.Firma w Północnym Хуацяне, założona w ciągu 10 lat, w Internecie ma potężnego producenta systemów zaopatrzenia i agenta.

=Płatność=

1. Zanim dokonać płatności, upewnij się, że twój rachunek rozliczeniowy jest dostępny.

2. Wszystkie płatności muszą być zlikwidowane w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.Jeśli naprawdę nie możesz zapłacić, proszę najpierw skontaktuj się z nami, a my pomożemy ci rozwiązać ten problem.

3. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania dotyczące szczegółów projektu, proszę zostawić wiadomość w zamówieniu.

=Wysyłka=

1. możemy wysłać produkt do świata.

2. Twoja-asystentka.pl worry free logistics - standardy,DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post są dostępne.Przyjaciele w Brazylii.Z powodu wysokich warunków odprawy celnej DHL, FedEx, TNT i UPS w brazylijskim urzędzie celnym trudno wyczyścić urząd celny.Sprzedawcy mogą wybrać EMS.EMS logistics łatwiej przejść odprawę w Brazylii.

3. po otrzymaniu płatności towar zostanie wysłany w ciągu 3 dni.

4. Po dokonaniu płatności, prosimy, upewnij się, że twój adres do wysyłki i kontaktowy numer telefonu są poprawne.

5. Możesz śledzić status produktu na stronie internetowej po wysyłce.

=Feedback=

1. Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, serdecznie zapraszamy was zostawić nam dobre opinie.Bardzo wam dziękuję za poświęcony czas.

2. Nasz plan zostawi ten sam komentarz po twojej pozytywnej recenzji.

3. proszę, skontaktuj się z nami, zanim wystawisz jakieś negatywne opinie lub otwierać jakieś spory na miejscu, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem.

Bardzo wam dziękuję za wsparcie i życzę miłego dnia!

 • Napięcie: standard
 • Chroń Funkcję: STANDARD
 • Numer Modelu: STR-W6051S
 • marka: Аовезиик
 • Formularz Obciążenie: STANDARD
 • Korzystanie z: STANDARD
 • Teoria: STANDARD

Tagi: es51966p, oryginał MOSFET l3705n, gl850g, 370 Silnik-Reduktor, bezpiecznik termiczny, hp 240 g2, LCD, pokładowy tranzystor, chip samsung, fx1n.

 • facebok
 • twitter
 • linkedin
 • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
Drodzy przyjaciele, elektroniczne, które składniki są potrzebne, aby skontaktować się z nami?Wielu z naszych zapasów nie leżą na półce.Możemy stale zwracać się do nas w trakcie aktualizacji.Możemy pomóc ci współpracować ze wszystkimi podzespołami elektronicznymi i интегральными schematami.
zł21.07
Opinie
Drodzy przyjaciele, elektroniczne, które składniki są potrzebne, aby skontaktować się z nami?Wielu z naszych zapasów nie leżą na półce.Możemy stale zwracać się do nas w trakcie aktualizacji.Możemy pomóc ci współpracować ze wszystkimi podzespołami elektronicznymi i интегральными schematami.
zł30.43
Opinie
O nas obiecujemy: 1:produkować tylko najlepsze towary konsumpcyjne i zapewnić możliwie wysoką jakość. 2:dostarczanie towarów do naszych klientów na całym świecie z polityką obsługi klienta, szybkość i dokładność jesteśmy bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, które masz, prosimy o kontakt za 1:zamówienia przetwarzane terminowe po weryfikacji płatności. 2:wysyłamy tylko do potwierdzającym
zł68.85 zł64.01