Opinie

Ular Kambar
2021-02-05
5/5
Delivery 14 days! Good qulity. Thank you seller! As always very fast delivery.
Worlddirectory
2020-11-03
5/5
Well labelled packaging

Łożysko MH-P03K 30.15*41*6.5 mm 36/45 ( 1 szt.) kulki rower 1-1/8 " zestaw części łożyska kulkowe

rating

SKU: t392

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Artykuł: MH-P03K

Zamknięcie: 2RS hermetycznie zamknięci

Struktura: Łożysko Kulkowe

Wewnętrzny I Zewnętrzny Bark: 36/45

Wymiary: 30.15x41x6.5 mm

ID (średnica wewnętrzna): 30,15 mm

OD (średnica zewnętrzna): 41 mm

Szerokość: 6,5 mm

Ilość: 1 lot = 1 szt.

Smar

Charakteryzują się one doskonałą odpornością na wodę i przewoźnikami właściwości i pomagają zapewnić długotrwałą ochronę przed rdzą i korozją.

Montaż i demontaż łożysk

Łożyska nigdy nie powinny być instalowane poprzez kliknięcie na pierścień wewnętrzny.

Zawsze naciskaj na pierścień za pomocą pilota tuleje lub podobnego instrumentu, który będzie kontaktować się tylko z metalową krawędzią pierścienia zewnętrznego.

Dla aplikacji wysiłek konieczny do wciskania łożysk w obudowie, należy użyć łożyskowy prasy lub podobny press.

Upewnij się, że посадочная powierzchnia jest czysta i nie ma szorstkich krawędzi, aby odpowiadały prawdzie i kwadratu.

Dość często łożyska mogą czuć się dobrze do instalacji, ale potem czuć się "postrzępione" lub "brutto" po instalacji.To prawie zawsze dzieje się to z tego, że łożyska nie siedzi się prosto, a prawda.

Należy uważać, aby łożysko poruszał się prosto, a nie pod kątem do korpusu.

Aby przedłużyć żywotność łożysk, nie należy kierować wysoką strumienia wody w pobliżu tych obszarów roweru, gdzie znajdują się łożyska - przedostawaniu się wody może prowadzić do przedwczesnych awarii łożyska.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Dlaczego łożyska, które otrzymuję, trzęsą?

Luz łożyska jest związana z luzu.Domyślnie używany jest standardowy luz C0, który wynosi zwykle 3-18um.Odpowiedni zasada jest pokazany na rysunku poniżej.Jeśli nie musisz się trząść, Proszę wybrać łożysko z małym luzem C2, Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami przed zakupem.

2. jaka jest dokładność ABEC-1?

ABEC-to amerykański standard ANSI.Odpowiedni niemiecka norma DIN i międzynarodowy standard ISO następujące:

3. czy Możesz podać informacje na temat logistyki śledzenia?

Tak, wszystkie nasze produkty zapewniają pełne śledzenie logistyki.I produkty, które można kupić, wszystko nowe.Kupimy dla ciebie transportową zdrowotne.Jeśli produkt jest uszkodzony lub utracony podczas transportu, można uzyskać opłatę.

  • Materiał: Stal Łożyskowa
  • Numer Modelu: MH-P03K 30.15x41x6.5 mm
  • marka: Фуши

Tagi: zestaw łożysk kulkowych, 10 NF, przez cały stalowej kuli, części roweru duże, rowerowy zestaw 18 1, 1 zestaw, łożysko kfl, zestaw słuchawkowy do gier, Łożysko 41 mm, zestaw słuchawkowy.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam 5 gwiazdek Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy
zł17.24 zł16.19
Opinie
Co Sprawia, Że Twój Bęben Się Kręci! Kołowrotki wędkarskie zmieniały się na przestrzeni wielu lat, aby stać się lżejsze, bardziej wytrzymałe, płynniej i bezpieczniej. Łożyska odgrywają dużą rolę w tym rozwoju.Najlepsza stal, bardziej bliscy tolerancje, bardziej skuteczne środki smarne i zautomatyzowany montaż oznaczają, że precyzyjne łożyska rybackich cewek stały się bardziej przystępne
zł27.27 zł24.54
Opinie
Miniaturowe typy łożysk i cechy miniaturowe i instrumentalne łożyska kulkowe można podzielić na dwa główne rodzaje: łożyska i łożyska kulkowe.Pierwszy (głęboki rowek) również może być sklasyfikowany jako otwarty , ekranowany lub zamknięte w zależności od obecności i rodzaju uszczelnienia lub ekranu.Łożyska kulkowe posiadają dwa istotnych korzyści: mogą one odporne na niewielkie obciążenie osiowe
zł61.56 zł30.78