Oryginalny 7-calowy ekran LCD z ekranem dotykowym KORG PA900

rating

SKU: t742

Proszę zwrócić uwagę! ! !

Testujemy wszystkie produkty przed wysłaniem.Ale nie możemy kontrolować wszystko i ekran łatwo ulega uszkodzeniu podczas transportu.Więc proszę sprawdzić produkt przed instalacją.Jeśli znajdziesz jakieś problemy, proszę nie instalować i nie zawiedź nas.Jeśli nie testowałem instalację, nie będziemy świadczyć usługi po sprzedaży i zwrotu pieniędzy.Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie problemy powstałe w trakcie procesu instalacji.

O wysyłce:

wyślemy go w ciągu 1-3 dni roboczych po dokonaniu płatności.wysyłamy tylko według adresu wysyłki,jeśli chcesz zmienić adres wysyłki, to pls skontaktuje się z góry wewnątrz time.as do czasu dostawy,to zazwyczaj będzie 7-30 dni,które będą się różnić dla różnych krajów.

Czas dostawy wynosi ok.:

Stany Zjednoczone / wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.

Kanada 7-25 dni roboczych.

Francja / Hiszpania / Niemcy mogą trwać 7 do 20 dni roboczych.

Europa wschodnia może potrwać do 16-30 dni roboczych.

Włochy / Brazylia / Ameryka Południowa mogą potrwać nawet do 30-50 dni roboczych.

Zanurzone DHL express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby przyjechać)

Zwroty i opinie

Wszystkie zwroty muszą być poinformowani przed powrotem.

Kupujący zobowiązany jest powiadomić sprzedającego o wszystkich zwróconych towarów w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki.Zastrzegamy sobie prawo do odmowy każdym żądaniu, która poinformuje sprzedającego o więcej niż 7 dni.

Wymiana należnego zamówionej części kupującego nieprawidłowego, kupujący musi uiścić opłatę wysyłki 2 oddechowych.

Zwracane towary muszą posiadać wszystkie oryginalne opakowania i znajdować się w dobrym stanie.

Nawrotnych koszty wysyłki i ubezpieczenia, opłaty nie podlegają zwrotowi w przypadku zwrotu lub nowej wysyłki.

Koszt dostawy nie podlega zwrotowi.

Jeśli jesteś zadowolony z zakupu, proszę zostawić nam pozytywny komentarz po otrzymaniu towaru, a my zwrócimy ci opinię.

Jeśli masz jakieś problemy z wynikiem transakcji lub produktu, prosimy nie odpowiadać ujemnego sprzężenia zwrotnego, przed skontaktowaniem się z nami.dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać sprawę jak najszybciej.

Jeśli napotkacie jakieś pytania,proszę,skontaktuj się ze mną na początku, postaram się rozwiązać dla ciebie.Negatywny komentarz nie jest odpowiednie do tego, jak skontaktować się ze mną.

O firmie XSP CHEN Electronic Parts:

XSP CHEN Electronics Co., Ltd., Ltd.,Ltd.nasze główne produkty obejmują: 2,5 cala - 10,4 cala lcd (wyświetlacz LCD) i dotykowy ekran, wszystkie rodzaje ręcznych urządzeń wyświetlacz LCD i ekran dotykowy, różnorodność przemysłowych ekranów LCD , ekran LCD do sprzętu medycznego, GPS i samochód ekran LCD.

Wszystkie powyższe wyświetlacze LCD można zamówić hurtowych.Najlepsza cena i jakość produktu są dostępne na życzenie.Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z nami.

  • Typ Ekranu: Pojemnościowy Ekran
  • Numer Modelu: KORG PA900
  • Kompatybilny Marka: Uniwersalny
  • Rozmiar Wyświetlacza: 7~10 cali
  • Typ Produktu: Płaski tablet

Tagi: Корг pa, korg lcd, panel korg, korg pa600, koszula moog, korg pa800, korg pa800 org, folia korg pa4x, Корг, nord korg.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
1.) Jesteśmy profesjonalnym fotografem, więc zdjęcia nie są bardzo delikatne, wszystkie zdjęcia,które pokazują online, wykonane są prawdziwymi wzorami, więc upewnij się, że twoje dane są zgodne z naszymi zdjęciami!proszę sprawdzić pic dokładnie i upewnij się,że to właśnie ten, który jest ci potrzebny, jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami i prześlij nam swoje pic czy nie.Nie ponosimy odpowiedzialności
zł38.97
Opinie
Uwaga: nie jest profesjonalnym fotografem, więc zdjęcia nie są bardzo delikatne, ale wszystkie zdjęcia pokazane w internecie, wykonane prawdziwym produktem .prosimy uważnie sprawdzić obraz i upewnij się, że towar jest ci potrzebny, czy nie, zanim czekasz.jeśli kupisz niewłaściwy towar,nie ponosimy żadnej straty,proszę zwrócić na to uwagę.Ponadto,jeśli nie jesteś pewien,że towar ci potrzeba, prosimy o kontakt
zł32.38
Opinie
OGŁOSZENIE : Jesteśmy fabrycznym profesjonalistą w дигитайзере z dotykowym ekranem.Mamy również alibaba dla sprzedaży hurtowej.Oferujemy tysiące дигитайзеров z dotykowym ekranem.Im więcej trzeba,tym lepiej cena. 1. każdy ekran testowany przed wysyłką & 100% pracuje;naprawa/wymiana starego, uszkodzonego, wadliwej,uszkodzonego wadliwego dotyka ekranu. 2. proszę, otwórz
zł29.96 zł27.85