[EU Stock/Free VAT] 4 Axis 500KHz PLC Controller Stand Alone off-line for CNC Router grawer-frezarka

rating

SKU: t909

1 x 4-osiowy CNC kontroler ruchu 1 x 8 GB pamięci flash USB 1 x kabel przedłużający USB

1.1 wprowadzenie

RMHV3.1 to 4-osiowe i 4-osiowy kontroler ruchu, który został zbadany i opracowany szybkim CNC w ciągu czterech lat.Kontrolny w okresie każdej pozycji wynosi zaledwie 4 milisekundy, co zapewnia wysoką dokładność sterowania.Najwyższy jednoosiowa wyjściowy impuls wynosi 500 khz, a szerokości impulsu można regulować.Obsługuje wspólny silnik krokowy i siłownik.

System sterowania numerycznego RMHV3.1 przyjmuje ramy konstrukcji ARM+FPGA.Ręka może zakończyć część interfejsu robić komputera i analizy kodu i FPGA może zakończyć część podstawowego algorytmu i impulsu sterowania produkować, z inteligentną konstrukcją, solidnym systemem i łatwą działalnością.

Struktura układu paneli RMHV3.1 racjonalna.Kontroler systemu ruchu CNC może być zakończona tylko 17 klawiszami, i obsługuje FANUC z dużą wszechstronnością, aby być kompatybilnym z zestawem kodów G.

Podręcznik zapoznaje z metodą pracy RMHV3.1 ,urządzenia i procedury pracy maszyny.Za pomocą dużej ilości graficznych widoków i przykładów użytkownicy mogą szybko nauczyć się korzystać z systemu CNC RMHV3.1.

1.2 parametry użytkowe produktu

1) zwykły cyfrowy interfejs wejściowy 16-kontur izolacji sprzęgła оптопары

2) zwykły cyfrowy wejściowy interfejs 3-kontur izolacji sprzęgła оптрона

3) Wyjściowy interfejs portu sterowania wrzecionem 0-10V analogowe ilością(może być zmieniony, jak PWM wyjście);

4) wsparcie zarządzanie stepper silnika 4 osi, najwyższy wyjście pulsu zarządzania pojedynczej osi 500KHz;

5) naczelny chip ARM9;

6) układ podstawowy algorytm PLIS;

7) 4,3 cala TFT ekran, stosunek rozdzielczość: 480*272;

8) 17 dni klawiszy;

9) podstawowe wyposażenie sterowania-to pobór mocy 18V-32V, aktualna pojemność powinna być nie mniejsza niż 0,5 a;

10) Obsługuje flash SSG do odczytu kodu G,i rozmiar Кодефайла G nie ma żadne roszczenia;

11) być wyposażonym w port MPG i utrzymania cyfrowy wyświetlacz MPG, a także wspierać ogólny MPG na rynku.

12) wsparcie klucz panelu z одноосным ręcznym sterowaniem ręcznym kroku i CONToperation;

13) wspierać działalność szybko określić idące pozycji;

14) wsparcie мультикоординатных systemów (z funkcją automatycznego przywracania w przypadku awarii zasilania);

15) obsługa funkcji automatycznego zapisywania danych po wyłączeniu zasilania (kliknij przycisk Start, aby automatycznie zapisać dane w operacji, automatycznie zapisać dane po wyłączeniu zasilania)

1.3 wygląd, struktura i rozmiar

RMHV3.1 przyjmuje wbudowaną w strukturę powłoki, która może przebić się przez kwadratowy otwór na obudowie urządzenia, a następnie osadzić to sprzęt w otwór dziedzica.Użyj dwóch blokujących mechanizmu od wewnątrz, aby zablokować ten sprzęt na szafie sprzętu, dzięki łatwej instalacji.

Rozmiar panelu urządzenia wynosi 163 mm*102 mm*5 mm;

Rozmiar korpusu głównego wynosi 156 mm*93 mm*45 mm;

Rozmiar kwadratowego otworu, zainstalowanego w szafie sprzętu, wynosi 156 mm*93 mm.

Przednia część urządzenia stanowi 17 niestandardowych klawiszy i 1 4.3'i 480*272 LSD (wyświetlacz ciekłokrystaliczny), a druga strona-sygnał wejściowy, sterowanie wrzecionem, krokowy/ сервоуправление, MPG i inne cztery zestawy interfejsów, a także interfejs USB oraz interfejs zasilania.Proszę szczegółowo spójrz na rysunki referencyjne 1-3 i 1-4.

Ten interfejs USB jest standardem USB-gniazda typu A, do której jest dołączony 50-centymetrowa USB-przedłużacz ze śrubami końcówkami.

Wysyłka

Proszę, otwórz opakowanie i sprawdź , czy są jakieś uszkodzenia przed podpisem, Jeśli są jakieś uszkodzenia, proszę, nie podpisuj i natychmiast skontaktuj się z nami.

Wysyłamy na całym świecie,ale jeśli urząd celny kraju jest surowa, to prosimy o kontakt przed czym proponujecie cenę, aby sprawdzić szczegóły i potwierdzający.

Płatność

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin po zakończeniu aukcji.

Problem I Opinie

Proszę dać nam szansę, aby rozwiązać każdy problem, gdy masz, dbamy o swoim problemie, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby go rozwiązać.

Teraz mamy nowy członek ebay,i musimy zrozumieć obie strony.

Napisz do nas, zanim będziesz chciał opuścić żadnej negatywną opinię.

Zwrot

Każdy powód, niezbędne dla wszystkich zwrotów.Towar musi być w oryginalnym stanie i bez fizycznych uszkodzeń,kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty wysyłki.

Gdy masz nawiązywanie i nie jesteś zadowolony z towarem lub jest to inny problem,jak złamana, proszę dać nam znać przyczynę szczegóły i podaj zdjęcia.

Kontakty

Witamy na całym świecie klient żąda i pytania,postaramy się zrobić wszystko, aby opinia e-mail klienta w ciągu 1-2 dni roboczych,jeśli nie pls sprawdzić skrzynkę pocztową ponownie.

Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.

 • Dowód: NIE
 • Moc Wejściowa: 18~32V
 • Moc Wyjściowa: 0-10V
 • Moc znamionowa: 500 khz
 • Numer Modelu: RMHV3.1
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • źródło zasilania: DC
 • Nazwa kontrolera: Regulator ruchu CNC 4 osi
 • marka: powace
 • obsługuje: wspólna silnik krokowy i serwomotor
 • Rozmiar: 163x102x45 mm
 • Typ Silnika: Silnik Krokowy

Tagi: narzędzia do frezowania metali, frezarka c CNC, mini-silnik krokowy, frezarka CNC, 3018 CNC, Silnik 12V, mini frezarka do drewna, stl, frezarka CNC, stoisko zarządzania stadionami.

 • facebok
 • twitter
 • linkedin
 • youtube

Pokrewne produkty

Opinie
1, moc wejściowa (V): AC90-260V 50/60 Hz (szeroki zakres napięcia) 2, Zakres napięcia wyjściowego kotwice (VDC): 0-90V/110V/lampy 180v/220V (mogą być ustawione różne wersje) 3, zakres prądu wyjściowego kotwice (A): 8A (0.1 A-10A może być dowolnie ustawiony) Jeśli prąd jest zbyt duży, należy zwiększyć temperaturę 4, zakres napięcia wyjściowego wzbudzenia (dc): 100 w/200 W (domyślnie pełna jezdni prostownik,
zł163.84 zł154.01