Co robię

#1

Wsparcie marketingowe

Wiem, że budowanie swojego biznesu wiąże się z ogromną ilością czasu. Dzięki mnie zyskasz więcej czasu dla Ciebie i Twojej rodziny. Mogę Ci pomóc w realizacji takich zadań jak odpowiedanie na zapytania klientów, tworzenie ofert sprzedażowych, tworzeniu i prowadzeniu kampani reklamowych, e-mail merketingowych oraz w wielu wielu innych. Daj mi znać czego potrzeujesz w formularzu konktaktowym. 

#2

Wsparcie administracyjne

Jeśli zaczynasz swoją przygodę w biznesie na pewno już wiesz ile jest formalności związanych z utrzymaniem firmy. Wystawianie faktur, tworzenie umów, aneksów czy zwykłe odpowiadanie na zapytanie klientów może czasami przyprawić o zawrót głowy. Nie mówiąc już o sprawach urzędowych jak odpowiadanie na zapytania czy tworzenie korekt/sprostowań. W tym wszystkich zajęciach również mogę Ci pomóc. 

#3

Personal branding i budowanie wizerunku

Jeśli już klienci sami do Ciebie przychodzą a znajomi pytają się Ciebie o radę gratuluję masz dobry personal branding.  Jeśli jednak chciałbyś/abyś mieć więcej klientów i jeszcze bardziej ulepszyć swój “brand” napisz do mnie. Pomogę Ci stworzyć odpowiednią strategię i zbudować wizerunek osoby fachowej i kompetentnej. Pomagam również w budowaniu komunikacji w social media, m.in. poprzez prowadzenie profili na Facebooku, Instagramie czy Linkedinie oraz tworzenie treści ofert.

Inne usługi

Oprócz wyżej wymienionych usług  mogę Ci pomóc również w innych rzeczach. Mam doświadczenie w pracach biurowych, rekrutacji i marketingu. Napisz czego potrzebujesz.